Mi Air Purifier 3H
Teknolojide dünya devi olarak tanınan Xiaomi, tüm dünyaya yeni bir ürünü tanıtarak yine kendine hayran bırakmayı başardı. Birçok özelliğiyle gözleri büyüleyen hava temizleyici ürününün ne kadar sağlıklı, gündelik yaşam için yararlı ve kullanışlı olduğu da açıklandı. Bu ürünü almak isteyen veya keşfetmiş olan insanlar ise kendileri için veya bir hediye almak için bu ürünün özelliklerini, nasıl kullanıldığını ve tasarımı gibi birçok şeyi merak etmekteydi.

Xiaomi Mi Air Purifier 3H Özellikleri
Xiaomi Mi Air Purifier 3H’nin, diğer adıyla Mi Hava Temizleyici 3H’nin özelliklerine bakıldığında ürünün gücünün 38W olduğu görülmektedir. En fazla 48m² gibi geniş ve büyük bir alana etkisi olan ürün bu özelliğiyle de tercih edilmektedir. En yüksek hava debisi olarak 400m³/saat oranına sahip cihazın kademe sayısı da 3’dür. Cihazın uyku modu bulunmaktadır. Cihazda aynı zamanda zamanlayıcı da mevcuttur. Diğer özellikleri olarak akıllı mod, filtre değişim uyarısı, gece modu, nem sensörü, otomatik mod, sessiz çalışma, sıcaklık sensörü, uygulama üzerinden kontrol ve yüksek hız modu içermektedir. Birçok akıllı özelliğin bulunduğu Mi Air Purfier 3H hava temizleyicinin filtre bilgilerine bakıldığında ise ön filtresi bulunduğu ve HEPA filtre ile karbon filtrenin mevcut olduğu gözükmektedir. Ürün filtre açısından da bir hayli kalitelidir.

Xiaomi Mi Air Purifier 3H Tasarımı
Tasarım açısından da odanızda şık duracak olan hava temizleyicinin dijital göstergesi ve LED ekranı bulunmaktadır. Ürünün renk seçeneği olarak beyaz renk bulunmaktadır. Kablo uzunluğu 1.8m’dir. Cihazın genişliği 240mm’den, yüksekliği 520mm’den, derinliği ise 240mm’den oluşmaktadır. Ayrıca Mi Hava Temizleyici 3H’nin ağırlığı ise 4.8kg’dır. Ürün tasarımı ile de beğenilmektedir ve önerilmektedir.

Xiaomi Mi Air Purifier 3H Nasıl Kullanılır?
Ürün hakkında bilgi sahibi olan birey ürünün kullanışını da son olarak merak etmektedir. Ürünün ön kısmında bulunan kapak açılınca kullanıcı filtreyle karşılaşır. Bu filtreyi değiştirmek için ön kapağı açıp yeni filtreyi takmalıdır. Cihaz alttan fişi takıldıktan sonra ve ürünün düğmesine basıldıktan sonra çalışmaya başlar. Buradan kullanıcı fan seviyesini ayarlayabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Xiaomi Mi TV Box S 4K Teknik Özellikleri

Xiaomi Mi TV Box S 4K Teknik ÖzellikleriXiaomi TV box S 4K,…

Xiaomi Redmi Note 9S ile Çekilen Fotoğraflar

Kullandığımız akıllı telefonlarda çekilen fotoğraflar satın aldığımız akıllı cihazların tercih edilmesinde büyük…

Xiaomi 10000 mAh 2S Taşınabilir Şarj Cihazı

Xiaomi 10000 mAh 2S Taşınabilir Şarj CihazıTaşınabilir şarj aletleri, günümüzde insanların teknoloji…

Xiaomi Mi Note 10 Teknik Özellikleri

Xiaomi Mi Note 10 Teknik ÖzellikleriXiaomi Mi Note 10, geçen kasım ayı…