Mi Akıllı Kompakt Projektör
Mi Akıllı Kompakt Projektör

Mi Akıllı Kompakt Projektör
Xiaomi, kullanıcılara büyük yarar sağlayacak harika bir ürün daha tanıttı. Yeni projeksiyon ile kullanıcılar birçok işini gidermeyi kolaylaştırdı ve ürünün özelliklerini araştırmaya, merak etmeye başladı. Yine çok iyi iş çıkaran Xiaomi’nin Mi Akıllı Kompakt Projektör ürünü de kullanıcılar tarafından fazlasıyla sevildi. Bu ürünün özellikleri ve fiyatı ise insanlar tarafından merak edilen bir unsur haline geldi.

Xiaomi Mi Akıllı Kompakt Projektör Özellikleri
Birçok özelliği ve diğer projektörlere göre daha kaliteli olan Mi Akıllı Kompakt Projektör’ün teknik özelliklerinde projeksiyon sisteminin DLP olduğu görülmektedir. Ayrıca güçlü enerji tüketimi ise 65 W’den oluşmaktadır. Diğer özellikler olarak Anroid TV, Dolby Audio, DTS, Google Asistan, HDR10, toz engelleme sistemi, uygulama yükleyebilme ve 8GB bulunmaktadır. Ürün kablosuz bağlantıya sahiptir. HDMI özelliği HDR’dır. Ayrıca USB tipi A’dır. Bu kaliteli ürünün USB işlevi ise medya görüntülemedir. Bir diğer bağlantısı ise ses çıkışıdır. Bağlantı uyumlulukları olarak Miracast ve Google ChromeCast bu projektörde bulunmaktadır. Ürün gayet şık bir tasarımlı üründür. Dilediğiniz şekilde kullanabileceğiniz ürünün oranları da fazlasıyla iyidir. Beyaz renginde olan ürünün genişliği 115mm, derinliği 150mm, yüksekliği 150mm ve ağırlığı ise 1.3kg’dır. Ürünün LED ışık kaynağı ve 30000 saat ekonomik lamba ömrü bulunmaktadır. Ayrıca Xiaomi Mi Akıllı Kompakt Projektör gayet kaliteli bir görüntü sunmaktadır. 1920×1080 çözünürlükte görüntü sunan cihazın görüntü standardı ise FHD’dir. Çözünürlük desteği olarak 1920×1080 kullanmaktadır.

Mi Akıllı Kompakt Projektör’ün yansıtma boyutu ise 200 inçtir. Ürün bakıldığında çoğu projektörden daha kalitelidir. Birçok kullanıcı tarafından tavsiye edilen ürünün kullanıcı puanları da bir hayli yüksektedir. Ürün aynı zamanda dolby audio ve 90Hz’E kadar düşük frekanslı sesler sunmaktadır. Akıllı ısı yayılımı ve otomatik odaklama cihazda mevcuttur. Cihaz 4K video sunumuna yükseltilmek için de uygundur. Elmas pikseller yerine kare pikseller ile daha net bir görüntü sunar. Aynı zamanda Xiaomi Mi Akıllı Kompakt Projektör, gizli Bluetooth hoparlör görevi de görür. Bluetooth ile bağlanan kişi cihazın kaliteli hoparlöründen müzik de dinleyebilir. Ürün kulaklık bağlanarak da çalışır vaziyettedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Xiaomi Redmi Note 9S ile Çekilen Fotoğraflar

Kullandığımız akıllı telefonlarda çekilen fotoğraflar satın aldığımız akıllı cihazların tercih edilmesinde büyük…

Xiaomi Taşınabilir Elektrikli Hava Kompresörü

Xiaomi Taşınabilir Elektrikli Hava KompresörüGeçtiğimiz zamanlarda dünya devi Xiaomi taşınabilir elektrikli hava…