Redmi Note 11E Hata Ayıklama Nasıl Açılır
Android telefonlarda hata ayıklama, geliştiricilerin Android telefonlarda çalışan uygulamaları geliştirirken ve test ederken karşılaştıkları hataları tespit etmelerine ve çözmelerine yardımcı olan bir işlemdir.

Hata ayıklama modu, Android telefonlarda geliştiricilerin hata ayıklama işlemlerini gerçekleştirmelerine olanak tanır. Bu mod, telefonun USB hata ayıklama özelliğini etkinleştirerek geliştiricilerin telefonu bilgisayara bağlayarak uygulamalarını hata ayıklama araçları kullanarak test etmelerine izin verir.

Hata ayıklama modu, telefon ayarlarından etkinleştirilebilir. Telefonun Ayarlar menüsüne girerek Geliştirici Seçenekleri bölümüne gidin ve USB hata ayıklama seçeneğini etkinleştirin. Bu, geliştiricilerin uygulamalarını telefonlarında hata ayıklama araçlarıyla test etmelerine olanak tanır.

Mi: Ayarlar > “Cihazım” öğesine tıklayın > “Tüm özellikler” öğesine tıklayın > MIUI sürümüne yedi kez dokunun ve geri gidin. Sonrasında Ek Ayarlar > Geliştirici seçenekleri yolunda Geliştirici seçenekleri > USB hata ayıklama özelliğini etkinleştirin. Sayım sonrasında ekrana gelen diyalogda “Kabul et” öğesine tıklayın. USB üzerinden yükleme ve USB hata ayıklama özelliklerini açın (Güvenlik ayarları) ve sayım sonrası Sonraki adım öğesine dokunun > Sayım sonrası kabul et öğesine dokunun.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Xiaomi Redmi 9C Hata Ayıklama Modu Nasıl Açılır

Xiaomi Redmi 9C Hata Ayıklama – Redmi 9C Hata Ayıklama Android telefonlarda hata…

Xiaomi Redmi Note 9 Pil Yüzdesi Gösterme

İşlemci: MediaTek Helio G85 Ekran: 6.53 inç, 1080 x 2340 piksel çözünürlük,…

Xiaomi 12 Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

Xiaomi 12 Ekran Görüntüsü Nasıl AlınırXiaomi telefonlarda ekran görüntüsü almak oldukça kolaydır…

Xiaomi Redmi 9A Format Nasıl Atılır

Xiaomi Redmi 9A Cihazına Format Atma İşlemi Nasıl Yapılır? Xiaomi Redmi 9A…