Xiaomi Akıllı Telefonlar için Mi Pc Suite
Bildiğiniz gibi son zamanların en büyük çıkış yapan ve satış rekorları kıran cihazları arasında Xiaomi ve Redmi marka cihazlar bulunmaktadır. Bu cihazların piyasada artmasıyla birlikte bazı ihtiyaçlarda artmaktadır ve firma bu gibi durumlar için Samsung markasında olduğu gibi Xiaomi yada Redmi marka cihazlar için farklı programlar ve uygulamalar üretmektedir. Bu programlardan biriside bilgisayar üzerinden Xiaomi-Redmi cihazınızın yedekleme, güncelleme yada vb. işlemlerinizi yapmanıza yarayacak olan ihtiyaçlar olarak söyleyebiliriz. Samsung model cihazların kullanabildiği Smart Switch Xiaomi ve Redmi cihazlar için kullanıma açılan Mi PC Suite programıdır. Mi PC Suite, MIUI Beijing tarafından üretilen Mi markalı akıllı telefon ve tabletlerin bilgisayarla senkronize edilebilmesi için gerekli olan bir yazılımdır. Mi PC Suite sayesinde Mi markalı cihazlarınızın video, fotoğraf, telefon rehberi, ses kayıtları gibi dosyalarınızı ve bilgilerinizi yedekleyebilir, telefonunuza dosya transferi yapabilir ve fabrika ayarlarına dönmek, güncelleme yapmak gibi işlemleri kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Mi Pc Suite kullanabilmek için ilk olarak telefonunuzda bazı ayarlar yapmanız gerekmektedir.
– İlk yapmamız gereken Telefonumuzda “USB hata ayıklama ve USB üzerinden yükle” seçeneklerini açmak
(Bilmeyenler için sırası ile Ayarlar/Telefon hakkında/MIUI sürümü art arda tıklayın.
Ardından tekrar Ayarlar/Ek ayarlar/ Geliştrici seçenekleri menüsüne girin ve “USB hata ayıklama ve USB üzerinden yükle” aktif edin.
– Programımızı açalım
– Bizde Mi hesabımızı açmamızı isteyecek, gerekli alanları doldurduktan sonra giriş yapalım.

Bu işlemlerden sonra ise telefonunuzu bilgisayara bağladıktan sonra tanıma işlemi olacaktır ve kullanıma başlayabilirsiniz. Yukarıda verdiğimiz link üzerinden indirme işlemini yapabilirsiniz ve güncelleme işlemini mutlaka kontrol etmelisiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Xiaomi Mi 10 Teknik Özellikleri

Xiaomi Mi 10 Teknik ÖzellikleriDünya devi olan Xiaomi, 2020 yılının Şubat ayında…

Xiaomi Mi 10 Çıkış Tarihi Belli Oldu

Xiaomi Mi 10 Çıkış Tarihi – Fiyatı – Özellikleri YorumlarXiaomi firmasının en…

Xiaomi Mi Note 10 Türkiye fiyatı açıklandı

Geçtiğimiz günlerde yeni bir etkinlik ile tanıtılan 108 Megapiksellik kameraya sahip olan Xiaomi Mi Note 10 modelinin Türkiye fiyatı belli oldu. Bildiğiniz gibi ülkemizde Xiaomi Mi Note 10 modeli kamerası ile dikkat çekmişti ve bu modelin Çin’de Xiaomi CC 9 Pro ismi ile tanınıyor.

Xiaomi Redmi 9 Teknik Özellikleri

Xiaomi Redmi 9 Özellikleri Çin merkezli fiyat ve performans üretici olan Xiaomi…