Xiaomi Handheld Vacuum Cleaner Süpürge
Xiaomi’nin geçtiğimiz zamanlarda çıkardığı elektrikli süpürgesi bir hayli moda oldu. Birçok kullanıcı tarafından sevilen, yüksek toz çekme kalitesine sahip Xiaomi Handheld Vacuum Cleaner Süpürge resmen bir temizlik abidesi oldu. Günümüzdeki çoğu elektrikli süpürgeye kıyasla daha iyi kalitesi bulunan süpürgenin fiyatı, kalitesi ve özellikleri de merak konusu oldu. Süpürgeyi almış ve kullanıyor olan kullanıcılardan çoğu fazlasıyla memnun kaldı. Bu ürün kullanıcı yorumlarında da gayet yüksek bir seviyedeydi.

Xiaomi Handheld Vacuum Cleaner Özellikleri
Ürünün birçok kaliteli özelliği bulunmaktadır. Süpürge türü olarak şarjlı süpürge türüne girmektedir. 2500mAh şarj kapasitesi bulunmaktadır. 21.6V pil voltajı bulunmakta ve 30dk çalışma süresi bulunmaktadır. Kuru bir emiş türüne sahiptir. Motor gücü en yüksek 350 W’dir. Ses seviyesi 72dB’dir. Diğer özelliklerde ise el süpürgesi olarak kullanılabilen özel gövde ve duvara asma aparatı mevcuttur. Siklon filtre ve EPA/HEPA filtre mevcuttur. Toz haznesi bulunmaktadır. Toz kapasitesi 0.5L’dir. Aksesuar olarak dar aralık ucu, mini turbo / motorlu başlık, rulo başlık ve toz alma başlığı bulunmaktadır. Ürün tasarım olarak da çok şık ve güzel bir tasarıma sahiptir. Xiaomi Handheld Vacuum Cleaner Süpürge’nin boyu 1110mm’dir. Eni 322mm, derinliği 212mm, net ağırlığı ise 1.5kg’dır. Tutma yeri ve harici şarj ünitesi mevcuttur. Süpürge yapısı dikeydir. Ürünün park pozisyonu da yine dikeydir.

Ürünün kalitesi harikadır. Toz kir ve yiyecek içecekleri çekebilir. Kedi ve köpeklerin yaydığı mikroskobik maddeleri, toz akarı dışkılarını ve polen ile parçacıklı maddeyi çekebilmektedir. En üst filtreleme sistemine sahiptir. Filtreleme sistemi cyclonedur. PM 2.5 önlemesi mevcuttur. Tek bir şarj ile 160m² gibi büyük bir alan temizlemektedir. Cihaz maksimum temizlik modu ile en zor yerleri 6 dakika süre ile temizleyebilir. 100AW güçlü emiş, 100K rpm, değişken frekans ve 23kPa statik basınç mevcuttur. 4 Çok işlevli süpürge başlığına sahiptir. Ürün bu kalitesi nedeniyle birçok kullanıcı tarafından şiddetle tavsiye edilmektedir. Piyasadaki çoğu elektrikli süpürgeye göre daha yüksek bir kalitesi bulunan ürünün kullanıcı yorumları da yüksektir. Aynı zamanda ürünün fiyatı da gayet uygun bir fiyattadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Xiaomi 10000 mAh 2S Taşınabilir Şarj Cihazı

Xiaomi 10000 mAh 2S Taşınabilir Şarj CihazıTaşınabilir şarj aletleri, günümüzde insanların teknoloji…

Xiaomi True Wireless Earphones 2 Basic Özellikleri

Xiaomi True Wireless Earphones 2 Basic ÖzellikleriXiaomi firması, bu modeli tanıtmadan birkaç…

Mi Air Purifier 3H Özellikleri

Mi Air Purifier 3HTeknolojide dünya devi olarak tanınan Xiaomi, tüm dünyaya yeni…

Xiaomi True Wireless Earphones 2 Teknik Özellikleri

Xiaomi True Wireless Earphones 2 Teknik ÖzellikleriKablosuz kulaklıklar son yıllarda kullanıcıların yoğun…