Xiaomi Mi 10 Çıkış Tarihi – Fiyatı – Özellikleri Yorumlar
Xiaomi firmasının en çok beklenen ve kullanıcılarının sabırsızlandığı modellerden biri olan Mi 10 modeli için geri sayım başladı. Xiaomi Mi 10 modeli için Mobil sektörde güvenilir bilgiler veren Twitter kullanıcısı Xiaomishka yeni model için önemli ve merakla beklenen birkaç bilgi paylaştı. Xiaomishka ilk olarak hesabında Mi 10 için resmi posterini yayılandı ve ardından 13 Şubat tarihinde tanıtılacağını söyledi.

Xiaomi Mi 10 modeli için çok farklı özellikler sunulacak. Özellikle gelişmiş kamera özellikleri ile kullanıcıların merakla beklediği çıkış tarihi olan 13 Şubat tarihinden sonra 14 Şubatta Xiaomi Mi 10 satışa sunulması bekleniyor.

Bu bilgilere ek olarak Xiaomi Mi 10 ana kamerası 8K çözünürlük 30 fps video kaydı yapabilecek ve 50X dijital zoom özelliğine sahip olacağı söyleniyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Poco F2 Pro Teknik Özellikleri

Poco F2 Pro Teknik Özellikleri2020’nin Mayıs ayında çıkardığı F2 Pro telefonuyla dillerden…

Xiaomi Mi Note 10 Türkiye fiyatı açıklandı

Geçtiğimiz günlerde yeni bir etkinlik ile tanıtılan 108 Megapiksellik kameraya sahip olan Xiaomi Mi Note 10 modelinin Türkiye fiyatı belli oldu. Bildiğiniz gibi ülkemizde Xiaomi Mi Note 10 modeli kamerası ile dikkat çekmişti ve bu modelin Çin’de Xiaomi CC 9 Pro ismi ile tanınıyor.

Xiaomi Mi 10 Teknik Özellikleri

Xiaomi Mi 10 Teknik ÖzellikleriDünya devi olan Xiaomi, 2020 yılının Şubat ayında…