Xiaomi Mi Power Bank Pro 10000 QC 3.0 (10000 mAh)
Teknolojide dünya devi olan Xiaomi, geçtiğimiz zamanlarda yeni cihazı olan Mi Power Bank Pro 10000 QC 3.0’ı tanıttı. Cihaz çok beğenilince özellikleri de merak konusu oldu. Cihazın teknik özellikleri satışı konusunda onu öne çıkaran en büyük etken oldu. 10000mAh kapasiteye sahip olması, Lityum Polimer pil tipini barındırması, 4 seviyeli LED doluluk göstergesinin mevcut olması, 5V için 2.4A, 9V için 2A ve 12V için 1.5A hızlı şarj etme akımını bulundurması, Hızlı şarj etme teknolojisinin bulunup Qualcomm Quick Charge 3 hızlı şarj teknolojisinin olması cihazı öne çıkaran etkenlerdendi.

Bunların yanı sıra cihazda Hızlı 2A ile 5.5 saatte dolum ve Quick Charge ile 3.5 saatte dolum bulunması da kullanıcıların dikkatini çekti. Cihazda düşük voltaj koruması, fazla akım koruması, fazla deşarj koruması, fazla şarj koruması, fazla voltaj koruması, kısa devre koruması, sıcaklık koruması, ters akım koruması ve yeniden kurma koruması gibi birçok kaliteli özellikler de bulunmaktadır. Ürünün temel özellikleri bu şekildedir.

Ürünün bağlantı özelliklerinde ise giriş bağlantı tipi olarak USB Type-C kullanmaktadır. Giriş gerilimi 5V, 9V ve 12V’dir. Cihazın giriş akımı ise 1.5A ve 2A’dır. Çıkış adedi 1 tanedir. 1. Çıkış bağlantı tipi Standart USB (Type-A), 1. Çıkış gerilimi 5V, 9V ve 12V, 1. Çıkış akımı ise 1.5A, 2A ve 2.4A’dır. Mi Power Bank Pro 10000 QC 3.0’ın 1. Çıkış kablosu ise harici kablodur. Cihazın hızlı şarj özelliği hem bir cihazı şarj etmek için hem de kendisi şarj olmak için mevcuttur. Ürün birçok Power Bank’ten daha yüksek pil kapasitesine ve daha iyi teknik özelliklere sahiptir. Cihazın kutu içeriğinde ise Micro USB – USB Type-C dönüştürücü ve Micro USB Bağlantı Kablosu bulunmaktadır.

Mi Power Bank Pro 10000 QC 3.0 (10000mAh), tasarım açısından da şık bir görünüşe sahiptir. Gövde malzemesi alüminyumdan oluşan cihazın renk seçenekleri ise gri ve pembedir. Yüksekliği 128.5mm, genişliği 75.5mm, derinliği 12.6mm ve ağırlığı da 233g’dır. Cihazın bağlantı girişleri ise alt tarafında bulunmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Xiaomi Mi TV Box S 4K Teknik Özellikleri

Xiaomi Mi TV Box S 4K Teknik ÖzellikleriXiaomi TV box S 4K,…

Xiaomi True Wireless Earphones 2 Basic Özellikleri

Xiaomi True Wireless Earphones 2 Basic ÖzellikleriXiaomi firması, bu modeli tanıtmadan birkaç…

Xiaomi Taşınabilir Elektrikli Hava Kompresörü

Xiaomi Taşınabilir Elektrikli Hava KompresörüGeçtiğimiz zamanlarda dünya devi Xiaomi taşınabilir elektrikli hava…