Xiaomi Electric Scooter Pro
Teknolojinin hemen hemen her dalında harika işlere imza atan Xiaomi, geçtiğimiz günlerde çok kaliteli bir elektrikli scooter piyasaya sürdü. Birçok kişinin dikkatini çeken elektrikli scooter fazlasıyla ilgi gördü ve satıldı. Bu scooterı almak isteyen insanlar ise teknik özelliklerini ve genel özelliklerini merak etmekteydi. Ürünün fiyatı da bir diğer merak konusu olmayı başardı.

Genel Özellikleri
Ürünün genel özelliklerine bakılarak bile kalitesi anlaşılabilmektedir. Ürün 6 ekran kontrol paneline, 45km yol gidecek pil ömrüne, 2 yürüme hızı için 6x performansına ve yalnızca 3 saniye süren hızlı katlama 3’e sahiptir. 3 Hız modundan ECO moduna almak için güç düğmesini iki defa basmak gerekir. Standart mod için D, spor modu için ise S moduna dokunmak gerekir. Cihazın ekranında güç ve pil bilgileri görüntülenebilmektedir. Kısa devre koruması, sıcaklık direnci, aşırı şarja karşı çift koruması, aşırı boşalmaya karşı çift koruması, aşırı akım koruması ve düşük voltaj otomatik uyku koruması cihazdaki güvenlik kalitesindendir. Aynı zamanda Mi Electric Scooter Pro hızlanma esnasındaki kinetik enerjiyi depolamaya elektriğe dönüştürüp yollar. Bu çok söz konusu olacak bir özelliktir. Ultra parlak ön farı mevcuttur. Çift fren sistemi, fren esnasında yanan kırmızı arka lambaları ve 8.5 inç ön ve arka pnömatik lastikleri mevcuttur. Akıllı telefonda bulunan uygulaması ile bluetooth aracılığıyla bağlanılabilen scooterın hızı sabitlenebilir, kilidi açılabilir, sürüş istatistikleri görüntülenebilir ve bellerim güncellemeleri yapılabilir.

Xiaomi Electric Scooter Pro Teknik Özellikler
Ürün teknik açıdan da gayet başarılı özelliklere sahiptir. Ürünün maksimum hızı 25km’dir. Genel aralığı 45km’dir. Maksimum 12° tırmanma açısına, elektrikli ve fiziksel frenlemeye, 300W anma gücüne, 600W maksimum güce, 29 V 土0,5 V aşırı voltaj kontrolü korumasına, 25 A 土0,5 A kontrollü akım korumasına, hall elektrik motoruna, maks 100kg yüke, 120-200cm sürücü yüksekliğine, -10C° ile 45C° çalışma sıcaklığına, -20C° ile 45C° saklama sıcaklığına, IP54 IP derecesine sahiptir. 8-9 saatte şarj olur. AC kablosu 53RW’dir. AC kablosu uzunluğu 1.5m’dir. Giriş voltajı 100-240 VAC 50/60Hz, giriş akımı 2 A maksimum, çıkış voltajı 42VDC, çıkış akımı 1.7A, anma gücü 71W, DC kablosu uzunluğu 1.2m’dir. Pil tipi 3 elementli lityum pildir. 12800mAh/474Wh pil kapasitesine sahiptir. Şarj sınırlı voltajı 42VDC’dir. Nominal voltaj ise 37VDC’dir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition

Xiaomi Mi Watch Color Sports EditionXiaomi adlı teknolojisi üreticisi yeni modeli olan…

Mi Air Purifier 3H Özellikleri

Mi Air Purifier 3HTeknolojide dünya devi olarak tanınan Xiaomi, tüm dünyaya yeni…

Xiaomi Mi Note 10 Teknik Özellikleri

Xiaomi Mi Note 10 Teknik ÖzellikleriXiaomi Mi Note 10, geçen kasım ayı…