Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition
Xiaomi adlı teknolojisi üreticisi yeni modeli olan akıllı saati Color Sports Edition’u açıkladı. Yaklaşık 16 günlük kullanım imkanına sahip olan bu model, oldukça uzun süre boyunca şarj derdinden kurtulmanızı sağlamaktadır. Birçok yeni özellikle akıllı saat sektörünün öncüsü olmaya devam etmektedir. Kandaki oksijen seviyesini ölçebilen bu model yenilikleriyle ön palan çıkmaktadır. Fiyat performans açısından oldukça başarılı bir ürün olan bu saat, 1 Kasım’dan sonra piyasa da yer edinecektir. Bu model 2020 yılında Mi firması tarafından duyurulmuş olan Watch Color modelinin birkaç tık daha üstü olarak üretilmiştir. Çin içerisinde duyurulduğu andan bu yana büyük bir etki yaratmayı başarmıştır. Bununla birlikte global çapta da teknoloji meraklılarının büyük bir ilgisini toplamıştır.

Bu yeni akıllı saat 1,39 inç büyüklüğünde HD çözünürlük sunan bir ekrana sahiptir. Amoled ekrana sahip bu model kullanıcılara oldukça canlı bir görünüm sağlamaktadır. 120 farklı saat yüzü de kullanıcıların beğenisine göre uyarlanabilmektedir. Always on Display modunun olması da büyük bir adım olarak otoriteler tarafından söylenmektedir. Bir akıllı saat üzerinde aradığınız tüm özellikler bu modelde de bulunmaktadır. Oldukça başarılı ve kaliteli bir modelin üreticisi olan Xiaomi, akıllı saatler arasında şimdiden büyük bir yer kazanmıştır. Ürün içerisinde yerleşik olarak GPS bulunmaktadır. Bu çip sayesinde yüksek oranlı bir doğrulukla takip imkanı sağlamaktadır. Bluetooth 5.0 teknolojisi saatlere entegre edilmiştir. NFC desteğinin bulunması da saatlerin kullanımlarını arttıracaktır.

117 farklı spor modunun aktif olarak kullanabildiği bu saatler, yaptığınız spor boyunca harcadığınız kalori miktarını ölçebilmektedir. Öte yandan neredeyse her saat modelinde bulunan kalp atış hızı, oksijen miktarı ölçümü gibi özellikler sorunsuz bir şekilde çalışmaktadır. 3 farklı renk modeli Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition modelinde kullanıcıların beğenisine sunulmuştur. Mavi, siyah ve beyaz renklerle satışa sunulacak bu model oldukça kaliteli kordon yapısına da sahiptir. İlk olarak 1 Kasım tarihinde Çin devleti içerisinde satılmaya başlanacaktır. Daha sonrasında diğer ülkelere dağıtım yapılacak olması satın alma sürecinde sizlere avantaj sağlayacaktır. Uzun vadeli kullanım testlerini inceleyerek sizlere uygun bir ürün olup olmadığını anlayabileceksiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Xiaomi True Wireless Earphones 2 Basic Özellikleri

Xiaomi True Wireless Earphones 2 Basic ÖzellikleriXiaomi firması, bu modeli tanıtmadan birkaç…

Xiaomi Mi Note 10 Teknik Özellikleri

Xiaomi Mi Note 10 Teknik ÖzellikleriXiaomi Mi Note 10, geçen kasım ayı…

Xiaomi Redmi Note 9S ile Çekilen Fotoğraflar

Kullandığımız akıllı telefonlarda çekilen fotoğraflar satın aldığımız akıllı cihazların tercih edilmesinde büyük…