Xiaomi Redmi 6 ve Redmi 6A modelleri fiyat performans olarak birçok cihazı geride bırakan modeller olarak iz bıraktı diyebiliriz. Firma son olarak ise bu cihazları için yeni güncelleme olarak MIUI 11 olarak güncelleme aldı. Xiaomi Redmi 6 3 GB Ram ve 32 GB depolama, Xiaomi Redmi 6A 2 GB ve 32 GB depolama olarak kullacıları ile buluştu.

Xiaomi yeni arayüz güncellemesi olan MIUI 11 sürümünün eski cihazlar içinde geleceği sözü gelmesinden ardından Xiaomi Redmi 6 ve Redmi 6A modelleri içinde gelmesi gündeme geldi. Beklenen oldu ve Xiaomi Redmi 6 ve Redmi 6A modeli için arayüz günellemesi MIUI 11 geldi.

MIUI 11 güncellemesi ilk olarak Çin genelinde ve şimdide Hindistan’da yayınlandığı açıklandı. Markanın açıklanmasından sonra ise resmi Twitter hesabı üzerinden MIUI V11.0.4.0 sürümü modellere dağıtılmaya başlandığını duyurdu.

Yeni gelen güncellemenin ilk etap olarak Hindistan genelinde yayınlanması daha sonrası ise tüm 6 ve 6A modelleri için MIUI 11 sürüm güncellemesinin yayını bitmiş olacak. Güncellemenin bölgesel olarak bazı farklılıklar olacağını söyleyebiliriz ama tüm MIUI 11 özelliklerini kullanılacağını söyleyebiliriz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Xiaomi Redmi Note 8T Duyuruldu

Hızlı bir şekilde piyasaya giren Xiaomi firması yeni NFC desteğine sahip lan…