Kullandığımız akıllı telefonlarda çekilen fotoğraflar satın aldığımız akıllı cihazların tercih edilmesinde büyük rol oynuyor. Bu ürünlerinde arasınsa Xiaomi Redmi Note 9S modelide katıldı.

Note 9S ile Çekilen Fotoğraflar – 48MP Kamera Performansı
Kamera ve çekim kalitesi olarak herkesin merak ettiği üründe sizler için kendi kameram ile bazı çekilen fotoğraflar paylaşmak istiyorum. Genel olarak ise yorumlarım ve sizlerden gelecek yorumlar bizler için yani yeni satın alacaklar için büyük önem taşıyor diyebiliriz. Kullandığım Xiaomi Redmi Note 9S ve 6 GB Ram -128 GB depolama alanına sahip olan modeli. Daha öncesinden Note 7 4 GB Ram – 64 GB depolama alanına sahip olan modelinin kullanan biri olarak Xiaomi Redmi Note 9S modelinden gayet memnunum diyebilirim.

Bu konu altında paylaşacağım görseller üzerinden hiçbir şekilde editleme uygulaması kullanılmadan olduğu gibi paylaşılacaktır.

Görseller üzerinde dediğim gibi bir oynama yada editleme işlemi yapılmamıştır. Genel olarak fotoğrafçılık için geçerli kural yeterli ışık olması diyebiliriz. Tabi bu söylediğim durum tüm kameralar için geçerlidir. İlk üç fotoğraf gece çekilen görsellerdir. Bu konu altında güncel olarak çektiğim fotoğrafları sizlere paylaşlamaya devam eceğim..

1 Kasım 2020 tarihinde çektiğim bazı fotoğraflarıda ekliyorum. Bu konu altında yukarıda da anlattığım gibi sizin için daha iyi bir fikir edinebilmeniz için devam edilecektir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Xiaomi Mi TV Box S 4K Teknik Özellikleri

Xiaomi Mi TV Box S 4K Teknik ÖzellikleriXiaomi TV box S 4K,…

Xiaomi Mi Note 10 Teknik Özellikleri

Xiaomi Mi Note 10 Teknik ÖzellikleriXiaomi Mi Note 10, geçen kasım ayı…

Xiaomi Taşınabilir Elektrikli Hava Kompresörü

Xiaomi Taşınabilir Elektrikli Hava KompresörüGeçtiğimiz zamanlarda dünya devi Xiaomi taşınabilir elektrikli hava…