Android işletim sistemine sahip akıllı cihazlarda birçok özellik var ve bu özelliklerden biriside Note 9S İnternet Paylaşım özelliğidir.

Xiaomi Redmi Note 9S İnternet Paylaşım Nasıl Yapılır
Android akıllı telefonlar üzerinde bir başkasına internet paketinizden kullandırmak istiyorsanız bu özellik sayesinde istediğiniz gibi Wifi özelliği olarak kullanmasını sağlayabilirsiniz. Bu işlem ile kullanıcılar için şifreleme ve istediğiniz kişilere paylaşıma açma gibi özellikler ekleyebilirsiniz. Aynı evinizde kullandığınız sabit modem üzerindeki gibi internet paylaşımı yapabilir ve açabilirsiniz.

Bu işlem için ise ilk olarak Ayarlar daha sonra Bağlantı & Paylaşım bölümüne giriniz. Daha sonra ise İnternet Paylaşımı ve İnternet Paylaşım Ayarlarına giriniz. Buradan karşınıza Wifi ayarları olarak hangi isimle ve Wifi şifreniz için şifre ayarları karşınız gelecektir. İstediğiniz gibi düzenleyebilir ve kullanmaya başlayabilirsiniz. Aynı zamanda bağlı olan cihazları görebilir ve farklı sınırlamalarda getirebilirsiniz. Eğer bu konu üzerinde başka sorunuz varsa ise yorum bölümünden sorabilir yada yaşadığınız deneyimleri bizimle paylaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Redmi Note 12 5G Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

Xiaomi telefonlarda ekran görüntüsü almak oldukça kolaydır ve farklı Xiaomi modelleri için…

Xiaomi Mi 11 Hata Ayıklama Nasıl Açılır

Xiaomi Mi 11 Hata Ayıklama – Mi 11 Hata Ayıklama Android telefonlarda…

Redmi Note 11S Nasıl Format Atılır

Redmi Note 11S Format Atma- Redmi Note 11S Sıfırlama1- İlk olarak cihazınızın…

Xiaomi Telefonlarda Ekran Görüntüsü Nasıl Alınır

Xiaomi telefonlarda ekran görüntüsü almak oldukça kolaydır ve farklı Xiaomi modelleri için…