Xiaomi Taşınabilir Elektrikli Hava Kompresörü
Geçtiğimiz zamanlarda dünya devi Xiaomi taşınabilir elektrikli hava kompresörünü tanıttı. Hava kompresörünün de yeni neslini çıkartan Xiaomi, çıkardığı bu ürünle bisiklet, insanların ilgisini kısa bir sürede çekmeyi başardı. Kullanıcılar tarafından memnun kalınıp önerilen bu ürünün fiyatı ve özellikleri de yine insanların merak konusu oldu.

Mi Taşınabilir Elektrikli Hava Kompresörü Özellikleri
Xiaomi Mi Taşınabilir Elektrikli Hava Kompresörü birçok kaliteli özelliğe sahiptir. Ürün 045 PSI lastik basıncını algılayarak dijital ekranında gösterir. Ayrıca önceden ayarlanan basınç özelliği de cihazda bulunmaktadır. Yüksek güce sahip olan cihaz çoklu kullanım özelliğine de sahiptir. 8 Adet bisiklet tekerini şişirmek için yeterli bir güce sahiptir. Bir tekeri tamamen şişirme hızı ise 3 dakikaya yakın bir süredir. Cihaz 5 adet araba lastiğini şişirebilecek güçtedir. 6 Dakikada ise bir araba tekerliğini şişirebilmektedir. 6 motorsiklet lastiği şişirebilecek güçtedir. Bir motorsiklet tekerleğini ise 6 dakikada şişirebilmektedir. 41 Adet futbol topunu tek bir tanesi için 1 dakikada şişirebilecek güçtedir. Kullanım gücü fazlasıyla yüksek olan ürünün 18650 güdü güç lityum pili mevcuttur. Yüksek kullanım ömrüne de sahip olan cihaz bu yanıyla da çok sevilmektedir. Gece kullanımı için LED ışık mevcuttur. Aynı zamanda USB şarj tipi ise C’dir. Cihaz aşırı basınca koruma oluşturabilmektedir. Yüksek veya düşük ısıda şarj olabilmekte ve aynı zamanda elektriksel olarak tehlike sağlamamaktadır. Ürün bu özellikleriyle çok sevilmekte ve önerilmektedir.

Model numarası MJCQB02QJ’dir. 0.2-10.3bar/3- 150 psi hava basınç aralığı bulunmaktadır.  Depolama sıcaklığı -10°C-45°C’dedir. Şarj özelliği 5V === 2A’dır. Sensör duyarlılığı ±2psi’dir. Şarj süresi ise en fazla 3 saattir. 2000mAh pil kapasitesi mevcuttur.

 Mi Taşınabilir Elektrikli Hava Kompresörü Kullanılışı
Piyasadaki çoğu hava kompresöründen iyi olan bu ürünün kullanılışı da merak edilmektedir. Ürünün kullanılışı gayet kolay ve rahattır. Kullanırken hiçbir zorluk yaşatmayan ürün asma kilit şeklindedir. Kullanıcı, üzerinde bulunan hava basma mekanizmasının ucunu hava basılacak yere getirilmelidir. Ürünün ekranında verilecek hava basıncı gözükecektir. Bunu kendi lastiğinize, topunuza göre ayarlamalısınız. Sonrasında ise ortadaki tuşa basarak ürünün çalışmasını sağlayabilirsiniz. Ürünün kullanılışı bu şekildedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Xiaomi True Wireless Earphones 2 Teknik Özellikleri

Xiaomi True Wireless Earphones 2 Teknik ÖzellikleriKablosuz kulaklıklar son yıllarda kullanıcıların yoğun…

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition

Xiaomi Mi Watch Color Sports EditionXiaomi adlı teknolojisi üreticisi yeni modeli olan…