Xiaomi True Wireless Earphones 2 Teknik Özellikleri
Kablosuz kulaklıklar son yıllarda kullanıcıların yoğun olarak ilgi gösterdikleri teknolojik ürünler olmaya başlamıştır. Özellikle kablonun verdiği bazı dezavantajlı durumların ortadan kalkması birçok kullanıcının ilgisi wireless olan kulaklıklara kaymıştır. Spor yaparken, çalışırken veyahut araba sürerken bu teknolojinin faydalarından kolaylıkla yararlanabilirsiniz. Telefonunuzla fiziksel bir bağlantı olmaması daha özgür bir kullanımı sizlere sunmaktadır. Xiaomi teknoloji üreticisi bu konuda büyük bir çalışma içerisindedir. Kablosuz kulaklık modelleri arasında oldukça başarılı ürünleri kullanıcılarına ulaştırmayı başarmış olan firma, karşımıza Mi True Wireless Earphones 2 modeliyle en yeni teknolojileri müşterilerine sunmaktadır. Günümüz standartlarında oldukça makul tasarım ve boyutlara sahip olan bu model çoğu kullanıcı tarafından oldukça beğenilmiştir.

Bir kablosuz kulaklık üzerinde güçlü baslar arıyorsanız Mi Ture Wireless Earphones 2 modeli sizler için tasarlanmıştır. 14,2 mm oldukça geniş bir hoparlöre sahiptir. Basların oldukça derin olması ve orta frekans aralığının yumuşaklığı muhteşem bir müzik deneyimi sunmaktadır. Yüksek frekanslarda çıkan sesler ise oldukça nettir. Hızlı ve otomatik eşleştirme özelliği de sizleri bekletmeden direkt kullanıma geçmenizi sağlamaktadır. Her kullanımınızda tekrar tekrar bağlanma özelliğiyle uğraşmak yerine müzik keyfinize hızlıca başlayabileceksiniz. Şarj kutusundan kulaklıkları çıkardığınız anda telefonunuzla otomatik olarak bir bağlantı gerçekleştirmiş olacaksınız. Ayrıca telefon üzerinden kulaklıkların ve harici olarak kutunun şarj yüzdelerini görüntüleme ekranı da aktif olarak çalışmaktadır.

Kulaklıkların her birinde birer mikrofon bulunmaktadır. Bu durumda telefon görüşmelerinizde oldukça kaliteli bir ses aktarımı sunmaktadır. Aktif olarak dışarıdan gelen gürültüyü de engelleyebilen yazılıma sahip bu mikrofonlar yüksek netlikte çalışabilmektedir. Ürün üzerindeki dahili optik sensörler birçok özelliği bizlere getirmektedir. Kulaklıkları kulağınızdan çıkardığınız anda oynatma otomatik olarak duraklatılmaktadır. Bu sayede telefonunuzdan uzak olduğunuz ortamlarda bile kontrol elinizde olacaktır. Öte yandan kulaklık çiftleri üzerindeki dokunmatik algılamalı tuşlar arama cevaplama, şarkı değiştirme gibi birçok komutu uygulama şansı sunuyor. Sesli asistanla entegre olarak çalışan bu model, hızlı ve kolay erişimler sunmaktadır. Tek kullanımda yaklaşık 4 saatlik muazzam bir süreyi bizlere sağlarken 1 saat gibi kısa bir sürede tamamen şarj olabilmektedir. Model, özellikleri ve tasarımıyla birlikte piyasa içerisinde ciddi bir rakip olabileceğini hepimize göstermektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

You May Also Like

Xiaomi Mi Note 10 Teknik Özellikleri

Xiaomi Mi Note 10 Teknik ÖzellikleriXiaomi Mi Note 10, geçen kasım ayı…

Xiaomi Mi Watch Color Sports Edition

Xiaomi Mi Watch Color Sports EditionXiaomi adlı teknolojisi üreticisi yeni modeli olan…

Xiaomi Mi TV Box S 4K Teknik Özellikleri

Xiaomi Mi TV Box S 4K Teknik ÖzellikleriXiaomi TV box S 4K,…